صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
 News Archive 

حضور رایگان دانشجویان و اعضای هیات علمی در همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک ایران

 

همه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران می توانند بصورت رایگان در نخستین همایش بین المللی پزشکی آکادمیک ایران حضور یابند. اعضای هیات علمی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور هم با ٥٠ درصد تخفیف پذیرش خواهند شد.

 

به گزارش خبرنگار آنا، در جلسه هماهنگی همایش بین المللی پزشکی آکادمیک ایران به ریاست دکتر سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران مقرر شد که همه دانشجویان پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بتوانند بصورت رایگان در این همایش شرکت کرده و از امتیازات آن شامل دریافت امتیاز بازآموزی و گواهی شرکت از سوی دانشگاه آکسفورد استفاده کنند.

اعضای هیات علمی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور هم با ٥٠ درصد تخفیف پذیرش خواهند شد.

این همایش از سوی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی و با همکاری دانشگاه های آکسفورد و کمبریج و پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

بیش از 20 تن از استادان عالی‌رتبه دانشگاه های آکسفورد و کمبریج و دانشگاه های کشورمان در این همایش سخنرانی می کنند.

نخستین همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک در ایران ۲۹-۳۱ فروردین در سالن همایش‌های بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی تهران با حضور استادان برجسته پزشکی دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج برگزار می‌شود.

28 فروردین 97 یک دوره یکروزه آموزشی برای رزیدنت ها، فلوها و همه پزشکان علاقه مند جهان با موضوع بیماری های مغز و اعصاب، عفونی و گرمسیری و غدد و اطفال ارائه می شود که شرکت کنندگان در پایان، گواهی شرکت از دانشگاه آکسفورد دریافت می کنند.

این همایش برای گروه های هدف شامل متخصصان داخلی، غدد، مغز و اعصاب، عفونی و سم شناسی و علاقه مندان بوده و امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت دارد. علاقه مندان برای ثبت نام در این همایش به وب سایت www.academicmedicine.ir مراجعه کنند.

 

به گزارش آنا، پزشکی آکادمیک بخشی از علم طب است که در آن پزشکان بیشتر به تحقیق و آموزش می پردازند. این پزشکان گرچه بخش کمتری از جامعه پزشکی را در جهان تشکیل می دهند اما اکثر کشفیات و نوآوری ها مرهون تلاش های آنان است.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از معدود دانشگاه های کشور که همچنان رشته های پزشکی را در کنار دیگر رشته های علوم آموزش می دهد و همه خدمات تشخیصی و درمانی آن در راستای آموزش و تحقیق است، برای اولین بار در کشور همایش بین المللی پزشکی آکادمیک را برگزار می کند.

از آنجا که سیاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای کیفی دانشگاه بویژه در زمینه علوم پزشکی است، این همایش با همکاری اساتید برجسته دانشگاه های اکسفورد و کمبریج برنامه ریزی شده و با حضور آنان اجرا می شود. در میان اساتید مدعو، پروفسور دیوید وارل و پروفسور تیموتی کاکس نویسندگان درسنامه پزشکی دانشگاه اکسفورد هستند. رئیس بخش داخلی و بخش مغز و اعصاب دانشگاه اکسفورد و رئیس موسسه خیریه ولکام که بزرگترین موسسه غیر دولتی حامی تحقیقات پزشکی در جهان است نیز در این همایش سخنرانی می کنند.

 


1397/1/15

ورود اعضا
اخبار
گالری
حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 52
ماه جاری 4061
کل مراجعات 82350
نشانی دبیرخانه: تهران - ولنجک - بلوار دانشجو- میدان یاسمن- انتهای خیابان عدالت - دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی
شماره تماس: 02129905801
شماره فکس: 02129902650
رایانامه: info@academicmedicine.ir